´╗┐ Scheidsrechtersindeling - EVV Bultman-Hartholt

Scheidsrechtersindeling

Hieronder kunt u de huidige scheidsrechtersindeling zien. Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen met de Scheidsrechtersco├Ârdinator:
Dekker-Tijmes_Rianne
Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
21:00 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - Surf HS 3
11:00 EVV Bultman-Hartholt N5 1 - E.S.V. N5 1
11:40 EVV Bultman-Hartholt N5 1 - Hellas N5 1
12:00 EVV Bultman-Hartholt N5 1 - Hellas N5 2
12:20 EVV Bultman-Hartholt N4 1 - EVV Bultman-Hartholt N4 2
12:20 EVV Bultman-Hartholt N5 1 - Blauw Wit N5 1
13:00 EVV Bultman-Hartholt N4 3 - Hellas N4 2
20:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Dros-Alterno HS 3 Eric Sprokkereef
09:00 EVV Bultman-Hartholt N6 2 - SV Dynamo Apeldoorn N6 1
11:00 EVV Bultman-Hartholt JC 1 - Avior JC 1 Lisa van Dorp
11:00 EVV Bultman-Hartholt MB 1 - Spiker MB 1 Dirma Speldekamp
11:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - VZK DS 1 Robert van Esterik
13:00 EVV Bultman-Hartholt HS 4 - Volleybalvereniging Zeewolde HS 4 Jurjan Jansen
13:00 EVV Bultman-Hartholt MB 2 - HSC MB 1 Jacco Westerink
15:00 EVV Bultman-Hartholt MA 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 MA 1 Sharon Tatje
15:00 EVV Bultman-Hartholt MC 1 - HSC MC 1 Noa Wolfsen
15:00 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - Libero'99 HS 4 Lilyan Verkruyssen
19:30 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - EVV Bultman-Hartholt HS 4 Manon Hertogh
20:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Prima Donna Kaas Huizen HS 2 Corien van Tol-Hulscher
19:30 EVV Bultman-Hartholt MA 1 - LEDnovate Esch Stars MA 1 Rik Straatman
15:00 EVV Bultman-Hartholt JB 1 - Blauw Wit JB 1 Pim Kambeel
10:00 EVV Bultman-Hartholt N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 4
10:00 EVV Bultman-Hartholt N6 2 - Dros-Alterno N6 1
13:00 EVV Bultman-Hartholt JB 1 - TweeVV JB 1 Marc Rijers
15:00 EVV Bultman-Hartholt JC 1 - Twente '05 JC 1 Rosa Snuif
18:00 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Zalsman Reflex HS 1
19:00 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - VZK HS 2 Henoch Snuif
21:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Libero'99 DS 6 Rutger Dekker
21:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Libero'99 HS 1 Joran Beelen
09:00 EVV Bultman-Hartholt N2 1 - Libero'99 N2 1
09:00 EVV Bultman-Hartholt N6 1 - Rebo Woningmakelaars Rebelle N6 1
09:20 EVV Bultman-Hartholt N2 1 - VVH N2 1
09:40 EVV Bultman-Hartholt N4 2 - Blauw Wit N4 1
09:40 EVV Bultman-Hartholt N4 3 - Udeo N4 1
09:40 EVV Bultman-Hartholt N4 1 - Volleybalvereniging Zeewolde N4 1
10:00 EVV Bultman-Hartholt N2 1 - VVH N2 2
10:20 EVV Bultman-Hartholt N4 2 - EVV Bultman-Hartholt N4 1
11:00 EVV Bultman-Hartholt N6 2 - SV Dynamo Apeldoorn N6 3
11:00 EVV Bultman-Hartholt N4 2 - Hellas N4 1
11:00 EVV Bultman-Hartholt N4 4 - Libero'99 N4 1
11:20 EVV Bultman-Hartholt N4 4 - Hellas N4 3
11:20 EVV Bultman-Hartholt N5 1 - Blauw Wit N5 1
12:00 EVV Bultman-Hartholt N4 4 - Volta N4 1
19:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - Surf DS 1 Herjan de Groot
09:00 EVV Bultman-Hartholt N4 4 - Volta N4 1
09:00 EVV Bultman-Hartholt N4 2 - Hellas N4 1
09:20 EVV Bultman-Hartholt N4 1 - Blauw Wit N4 1
09:20 EVV Bultman-Hartholt N4 2 - Volleybalvereniging Zeewolde N4 1
09:20 EVV Bultman-Hartholt N4 3 - Blauw Wit N4 2
09:20 EVV Bultman-Hartholt N4 4 - O.M.S. N4 1
10:00 EVV Bultman-Hartholt N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 2
10:20 EVV Bultman-Hartholt N4 1 - Hellas N4 1
10:20 EVV Bultman-Hartholt N4 3 - VVH N4 1
11:00 EVV Bultman-Hartholt JC 1 - Dros-Alterno JC 1 Maud Tatje
19:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - N.V.C. DS 4 Manon van Dorp
09:00 EVV Bultman-Hartholt MC 1 - VVH MC 1 Mika Roskam
11:00 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - HSC HS 2 Sander Klock
11:00 EVV Bultman-Hartholt MA 1 - Tornado Geesteren MA 1 Linda Hoffmann
11:00 EVV Bultman-Hartholt N6 1 - Hooiberg N6 1
11:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - O.M.S. DS 1 Jan-Willem het Lam
13:00 EVV Bultman-Hartholt HS 4 - SDS HS 3 Gerriët Jansen
13:00 EVV Bultman-Hartholt MB 1 - Salvora MB 1 Patrick Sijbel
15:00 EVV Bultman-Hartholt JB 1 - D.O.S. JB 1 Marc Rijers
15:00 EVV Bultman-Hartholt MB 2 - Libero'99 MB 1 Marjolein Hofsink
15:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - SDS HS 1 Eric Sprokkereef
18:00 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - QoppoConsult/AVV Keistad HS 1
19:00 EVV Bultman-Hartholt MB 1 - Avior MB 2 Dirma Speldekamp
19:00 EVV Bultman-Hartholt MB 2 - Jumbo Van Andel-Ormi MB 1 Eva Tychon
21:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Hellas DS 4 Erik Leeuwenburgh
09:00 EVV Bultman-Hartholt N2 1 - Libero'99 N2 1
09:20 EVV Bultman-Hartholt N2 1 - VVH N2 1
10:00 EVV Bultman-Hartholt N2 1 - VVH N2 2
10:40 EVV Bultman-Hartholt N4 1 - EVV Bultman-Hartholt N4 2
11:20 EVV Bultman-Hartholt N5 1 - E.S.V. N5 1
12:00 EVV Bultman-Hartholt N5 1 - Hellas N5 1
12:00 EVV Bultman-Hartholt N4 3 - Hellas N4 2
11:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - Pauwervoll DS 1 Daan Schouten
11:00 EVV Bultman-Hartholt MB 1 - Rood-Wit '75 MB 1 Daan Lambers
11:00 EVV Bultman-Hartholt MC 1 - VZK MC 1 Daphne Maassen
13:00 EVV Bultman-Hartholt HS 4 - Volta HS 5 Twan de Haan
13:00 EVV Bultman-Hartholt JC 1 - Kidang JC 1 Mika Roskam
13:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - SSS DS 5 Henrico Kroes
15:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Jumbo Van Andel-Ormi HS 1 Joran Beelen
15:00 EVV Bultman-Hartholt MB 2 - Volta MB 1 Tamara Klock
21:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - HSC DS 2 Jeroen Blaas
09:00 EVV Bultman-Hartholt N5 1 - Hellas N5 2
09:00 EVV Bultman-Hartholt MA 1 - Hevo MA 1 Erik Leeuwenburgh
09:00 EVV Bultman-Hartholt MC 1 - O.M.S. MC 1 Jurjan Jansen
09:30 EVV Bultman-Hartholt N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 2
09:40 EVV Bultman-Hartholt N5 1 - E.S.V. N5 1
10:00 EVV Bultman-Hartholt N5 1 - Hellas N5 1
10:00 EVV Bultman-Hartholt N4 1 - EVV Bultman-Hartholt N4 2
10:00 EVV Bultman-Hartholt N4 3 - Hellas N4 2
11:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - SDS DS 1 Stefan de Man
11:00 EVV Bultman-Hartholt HS 4 - Volleybalvereniging Zeewolde HS 3 Tino van der Laan
12:00 EVV Bultman-Hartholt N6 2 - Blauw Wit N6 1
13:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - Libero'99 DS 3 Remco de Man
13:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Avior HS 4 Joran Beelen
13:00 EVV Bultman-Hartholt JB 1 - O.M.S. JB 1 Annemarie Deloo-van Oene
16:00 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - TOP Personeelsdiensten / DIO Bedum HS 1